73F183AF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73F183AF
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8MH 150MA 11 OHM TH
Fitxak: 73F183AF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
73F183AFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73F183AF fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 1.8MH 150MA 11 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4652 pcs Datuen fitxa 73F183AF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.610" Dia x 0.625" L (15.49mm x 15.88mm)
estali Unshielded Series 73F
balorazio - Q @ Freq 140 @ 250kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 250kHz
induktantzia 1.8mH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 1.8MHz Deskribapen zehatza 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 11 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 11 Ohm Max Uneko balorazioa 150mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
73F184AF
73F184AF
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 180UH 250MA 2.9 OHM TH
Stockean: 4201 pcs
Deskarga: 73F184AF.pdf
RFQ
73F123AF
73F123AF
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 1.2MH 150MA 7.8 OHM TH
Stockean: 5988 pcs
Deskarga: 73F123AF.pdf
RFQ
73F183AF-RC
73F183AF-RC
deskribapena: FIXED IND 1.8MH 150MA 11 OHM TH