73F223AF-RC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73F223AF-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2MH 150MA 12 OHM TH
Fitxak: 73F223AF-RC.pdf
  • Mezua
73F223AF-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73F223AF-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 2.2MH 150MA 12 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5144 pcs Datuen fitxa 73F223AF-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" Dia x 0.625" L (11.18mm x 15.88mm)
estali Unshielded Series 73F
balorazio - Q @ Freq 100 @ 250kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 250kHz
induktantzia 2.2mH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 1.5MHz Deskribapen zehatza 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 12 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 12 Ohm Max Uneko balorazioa 150mA