70F185AI-RC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F185AI-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18UH 229MA 2.28 OHM TH
Fitxak: 70F185AI-RC.pdf
  • Mezua
70F185AI-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F185AI-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 18UH 229MA 2.28 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4517 pcs Datuen fitxa 70F185AI-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 52 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz
induktantzia 18µH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 15MHz Deskribapen zehatza 18µH Unshielded Wirewound Inductor 229mA 2.28 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2.28 Ohm Max Uneko balorazioa 229mA