70F183AI-RC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F183AI-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8MH 59MA 42 OHM TH
Fitxak: 70F183AI-RC.pdf
  • Mezua
70F183AI-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F183AI-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 1.8MH 59MA 42 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6445 pcs Datuen fitxa 70F183AI-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.230" Dia x 0.250" L (5.84mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 250kHz
induktantzia 1.8mH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 960kHz Deskribapen zehatza 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 59mA 42 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 42 Ohm Max Uneko balorazioa 59mA