70F182AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F182AI-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18MH 44MA 128 OHM TH
Fitxak: 70F182AI-RC.pdf
  • Mezua
70F182AI-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F182AI-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 18MH 44MA 128 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2957 pcs Datuen fitxa 70F182AI-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.320" Dia x 0.500" L (8.13mm x 12.70mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 49 @ 79kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 79kHz
induktantzia 18mH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 290kHz Deskribapen zehatza 18mH Unshielded Wirewound Inductor 44mA 128 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 128 Ohm Max Uneko balorazioa 44mA