70F186AI-RC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F186AI-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8UH 1.443A 96 MOHM
Fitxak: 70F186AI-RC.pdf
  • Mezua
70F186AI-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F186AI-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 1.8UH 1.443A 96 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3509 pcs Datuen fitxa 70F186AI-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 31 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz
induktantzia 1.8µH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 89MHz Deskribapen zehatza 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.443A 96 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 96 mOhm Max Uneko balorazioa 1.443A