Q3-0.005-00-11
BergquistBergquist
Bergquist
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q3-0.005-00-11
Fabrikatzaileak / Marka: Bergquist
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 33.32MMX19.35MM BLACK
Fitxak: 1.Q3-0.005-00-11.pdf2.Q3-0.005-00-11.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4900 pcs
  • Mezua
Q3-0.005-00-11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q3-0.005-00-11 fabrikatzailea Bergquist
deskribapena THERM PAD 33.32MMX19.35MM BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1328910 pcs Datuen fitxa 1.Q3-0.005-00-11.pdf2.Q3-0.005-00-11.pdf
Usage TO-66 Mota Pad, Sheet
Lodiera 0.0050" (0.127mm) Erresistentzia termikoa 0.35°C/W
Kontrolutasun termikoa 2.0 W/m-K forma Rhombus
Series Q-Pad® 3 eskema 33.32mm x 19.35mm
Beste izenak BER155
Q3-11
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Elastomer Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Thermal Pad Black 33.32mm x 19.35mm Rhombus Kolore Black