Q3-0.005-00-05
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q3-0.005-00-05
Fabrikatzaileak / Marka: Bergquist
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 41.91MMX28.96MM BLACK
Fitxak: 1.Q3-0.005-00-05.pdf2.Q3-0.005-00-05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1700 pcs
  • Mezua
Q3-0.005-00-05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q3-0.005-00-05 fabrikatzailea Bergquist
deskribapena THERM PAD 41.91MMX28.96MM BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 378680 pcs Datuen fitxa 1.Q3-0.005-00-05.pdf2.Q3-0.005-00-05.pdf
Usage TO-3 Mota Pad, Sheet
Lodiera 0.0050" (0.127mm) Erresistentzia termikoa 0.35°C/W
Kontrolutasun termikoa 2.0 W/m-K forma Rhombus
Series Q-Pad® 3 eskema 41.91mm x 28.96mm
Beste izenak BER122
Q3-05
Q300050005
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Elastomer Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Thermal Pad Black 41.91mm x 28.96mm Rhombus Kolore Black