Q3-0.005-00-43
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-43 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q3-0.005-00-43
Fabrikatzaileak / Marka: Bergquist
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 19.05MMX12.7MM BLACK
Fitxak: 1.Q3-0.005-00-43.pdf2.Q3-0.005-00-43.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
Q3-0.005-00-43ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q3-0.005-00-43 fabrikatzailea Bergquist
deskribapena THERM PAD 19.05MMX12.7MM BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 256731 pcs Datuen fitxa 1.Q3-0.005-00-43.pdf2.Q3-0.005-00-43.pdf
Usage TO-220 Mota Pad, Sheet
Lodiera 0.0050" (0.127mm) Erresistentzia termikoa 0.35°C/W
Kontrolutasun termikoa 2.0 W/m-K forma Rectangular
Series Q-Pad® 3 eskema 19.05mm x 12.70mm
Beste izenak BER132
PN0029021
Q3-43
Q300050043
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Elastomer Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Thermal Pad Black 19.05mm x 12.70mm Rectangular Kolore Black