Q3-0.005-00-25
BergquistBergquist
Bergquist
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q3-0.005-00-25
Fabrikatzaileak / Marka: Bergquist
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 25.4MMX6.6MM BLACK
Fitxak: 1.Q3-0.005-00-25.pdf2.Q3-0.005-00-25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4900 pcs
  • Mezua
Q3-0.005-00-25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q3-0.005-00-25 fabrikatzailea Bergquist
deskribapena THERM PAD 25.4MMX6.6MM BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1271744 pcs Datuen fitxa 1.Q3-0.005-00-25.pdf2.Q3-0.005-00-25.pdf
Usage DO-5 Mota Pad, Sheet
Lodiera 0.0050" (0.127mm) Erresistentzia termikoa 0.35°C/W
Kontrolutasun termikoa 2.0 W/m-K forma Round
Series Q-Pad® 3 eskema 25.40mm x 6.60mm
Beste izenak BER127
Q3-25
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Elastomer Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Thermal Pad Black 25.40mm x 6.60mm Round Kolore Black