SCRH5D18-4R1
BelBel
SCRH5D18-4R1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH5D18-4R1
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.1UH 1.95A 57 MOHM
Fitxak: SCRH5D18-4R1.pdf
  • Mezua
SCRH5D18-4R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH5D18-4R1 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 4.1UH 1.95A 57 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 346515 pcs Datuen fitxa SCRH5D18-4R1.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Beste izenak 595-1474-2
SCRH5D18-4R1N
SCRH5D184R1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 4.1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 4.1µH Shielded Inductor 1.95A 57 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 57 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.95A Uneko - Saturazioa 1.95A