SCRH5D18-470
BelBel
SCRH5D18-470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH5D18-470
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 730MA 595 MOHM
Fitxak: SCRH5D18-470.pdf
  • Mezua
SCRH5D18-470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH5D18-470 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 47UH 730MA 595 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 308218 pcs Datuen fitxa SCRH5D18-470.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Beste izenak 595-1478-2
SCRH5D18-470N
SCRH5D18470
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 47µH Shielded Inductor 730mA 595 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 595 mOhm Max
Uneko balorazioa 730mA Uneko - Saturazioa 540mA