SCRH5D18-390
BelBel
SCRH5D18-390 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH5D18-390
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH 770MA 520 MOHM
Fitxak: SCRH5D18-390.pdf
  • Mezua
SCRH5D18-390ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH5D18-390 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 39UH 770MA 520 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 354535 pcs Datuen fitxa SCRH5D18-390.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 39µH Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 39µH Shielded Inductor 770mA 520 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 520 mOhm Max Uneko balorazioa 770mA
Uneko - Saturazioa 570mA