SCRH5D18-220
BelBel
SCRH5D18-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH5D18-220
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 1A 290 MOHM SMD
Fitxak: SCRH5D18-220.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SCRH5D18-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH5D18-220 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 22UH 1A 290 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 354333 pcs Datuen fitxa SCRH5D18-220.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
estali Shielded Series SCRH5D18
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 595-1477-2
SCRH5D18-220M
SCRH5D18220
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 22µH Shielded Inductor 1A 290 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 290 mOhm Max
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa 800mA