SC5022C-221
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC5022C-221
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 1.2A 470 MOHM
Fitxak: SC5022C-221.pdf
  • Mezua
SC5022C-221ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC5022C-221 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 220UH 1.2A 470 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110051 pcs Datuen fitxa SC5022C-221.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 220µH Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 220µH Shielded Inductor 1.2A 470 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 470 mOhm Max Uneko balorazioa 1.2A
Uneko - Saturazioa 1.9A
Produktu erlazionatuak
SC5022C-471
SC5022C-471
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 470UH 800MA 1.08 OHM
Stockean: 120538 pcs
Deskarga: SC5022C-471.pdf
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
Stockean: 134721 pcs
SC5022C-331
deskribapena: FIXED IND 330UH 900MA 780 MOHM
Deskarga: SC5022C-331.pdf
SC5022C-150
SC5022C-150
deskribapena: FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD
Deskarga: SC5022C-150.pdf
SC5022C-680
SC5022C-680
deskribapena: FIXED IND 68UH 2.2A 138 MOHM SMD
Deskarga: SC5022C-680.pdf
SC5022C-151
SC5022C-151
deskribapena: FIXED IND 150UH 1.5A 293 MOHM
Deskarga: SC5022C-151.pdf
SC5022C-102
SC5022C-102
deskribapena: FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD
Deskarga: SC5022C-102.pdf
SC5022C-330
SC5022C-330
deskribapena: FIXED IND 33UH 3.2A 75 MOHM SMD
SC5022C-101
deskribapena: FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM
Deskarga: SC5022C-101.pdf
SC5022C-681
SC5022C-681
deskribapena: FIXED IND 680UH 650MA 1.4 OHM
Deskarga: SC5022C-681.pdf
SC5022C-220
SC5022C-220
deskribapena: FIXED IND 22UH 3.8A 59 MOHM SMD
Deskarga: SC5022C-220.pdf
SC5022C-470
SC5022C-470
deskribapena: FIXED IND 47UH 2.8A 97 MOHM SMD