SC5022C-150
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC5022C-150
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD
Fitxak: SC5022C-150.pdf
  • Mezua
SC5022C-150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC5022C-150 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147146 pcs Datuen fitxa SC5022C-150.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 15µH Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 15µH Shielded Inductor 4A 48 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 48 mOhm Max Uneko balorazioa 4A
Uneko - Saturazioa 7A
Produktu erlazionatuak
SC5014MLTRT
SC5014MLTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Stockean: 55577 pcs
Deskarga: SC5014MLTRT.pdf
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
Stockean: 134721 pcs
Deskarga: SC5022C-100.pdf
RFQ
SC5022C-221
SC5022C-221
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 220UH 1.2A 470 MOHM
Deskarga: SC5022C-221.pdf
SC5022C-101
SC5022C-101
deskribapena: FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM
SC5022C-220
deskribapena: FIXED IND 22UH 3.8A 59 MOHM SMD
SC5022C-330
deskribapena: FIXED IND 33UH 3.2A 75 MOHM SMD
Deskarga: SC5022C-330.pdf
SC501U
SC501U
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONTROLLER 5-WIRE USB RESISTIVE
Deskarga: SC501U.pdf
SC5022C-151
SC5022C-151
deskribapena: FIXED IND 150UH 1.5A 293 MOHM
SC5022C-331
deskribapena: FIXED IND 330UH 900MA 780 MOHM
Deskarga: SC5022C-331.pdf
SC5022C-470
SC5022C-470
deskribapena: FIXED IND 47UH 2.8A 97 MOHM SMD
Deskarga: SC5022C-470.pdf
SC5022C-102
SC5022C-102
deskribapena: FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD