SC5022C-102
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC5022C-102
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD
Fitxak: SC5022C-102.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SC5022C-102ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC5022C-102 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 130668 pcs Datuen fitxa SC5022C-102.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
estali Shielded Series SC5022C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1mH Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1mH Shielded Inductor 540mA 2.01 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 2.01 Ohm Max Uneko balorazioa 540mA
Uneko - Saturazioa 800mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC501U
SC501U
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONTROLLER 5-WIRE USB RESISTIVE
Stockean: 3297 pcs
Deskarga: SC501U.pdf
RFQ
SC5022C-151
SC5022C-151
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 150UH 1.5A 293 MOHM
Stockean: 114632 pcs
Deskarga: SC5022C-151.pdf
RFQ
SC5014AMLTRT
SC5014AMLTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Deskarga: SC5014AMLTRT.pdf
SC5022C-221
SC5022C-221
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 220UH 1.2A 470 MOHM
Deskarga: SC5022C-221.pdf
SC5022C-330
SC5022C-330
deskribapena: FIXED IND 33UH 3.2A 75 MOHM SMD
Deskarga: SC5022C-330.pdf
SC5022C-331
SC5022C-331
deskribapena: FIXED IND 330UH 900MA 780 MOHM
Deskarga: SC5022C-331.pdf
SC5022C-100
SC5022C-100
deskribapena: FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
Deskarga: SC5022C-100.pdf
SC5022C-101
SC5022C-101
deskribapena: FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM
Deskarga: SC5022C-101.pdf
SC5014MLTRT
SC5014MLTRT
fabrikatzaileak: Semtech
Deskarga: SC5014MLTRT.pdf
SC5022C-220
SC5022C-220
deskribapena: FIXED IND 22UH 3.8A 59 MOHM SMD
Deskarga: SC5022C-220.pdf
SC5022C-150
SC5022C-150
deskribapena: FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD