SC5022C-100
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC5022C-100
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
Fitxak: SC5022C-100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SC5022C-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC5022C-100 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134721 pcs Datuen fitxa SC5022C-100.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
estali Shielded Series SC5022C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 10µH Shielded Inductor 5A 40 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 40 mOhm Max Uneko balorazioa 5A
Uneko - Saturazioa 8A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC5014AMLTRT
SC5014AMLTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Stockean: 58346 pcs
Deskarga: SC5014AMLTRT.pdf
RFQ
SC5022C-150
SC5022C-150
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD
Stockean: 147146 pcs
Deskarga: SC5022C-150.pdf
RFQ
SC5022C-220
SC5022C-220
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 22UH 3.8A 59 MOHM SMD
Deskarga: SC5022C-220.pdf
SC5012AQMLTRT
SC5012AQMLTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: 4CH, 300MA/CH, HBLED DRIVER
Deskarga:
SC5022C-102
SC5022C-102
deskribapena: FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD
Deskarga: SC5022C-102.pdf
SC5012MLTRT
SC5012MLTRT
deskribapena: IC LED DRIVER CTRLR
Deskarga: SC5012MLTRT.pdf
SC5022C-101
SC5022C-101
deskribapena: FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM
Deskarga: SC5022C-101.pdf
SC5022C-151
SC5022C-151
deskribapena: FIXED IND 150UH 1.5A 293 MOHM
Deskarga: SC5022C-151.pdf
SC5012QMLTRT
SC5012QMLTRT
deskribapena: IC LED DRIVER RGLTR DIM 24QFN
Deskarga: SC5012QMLTRT.pdf
Deskarga: SC5014MLTRT.pdf
SC5022C-221
SC5022C-221
deskribapena: FIXED IND 220UH 1.2A 470 MOHM