20VLS20-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLS20-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20VLS20-R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
Fitxak: 20VLS20-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
20VLS20-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20VLS20-R fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85343 pcs Datuen fitxa 20VLS20-R.pdf
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.720" Dia (18.30mm) Series Cera-Mite 20VL
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.374" (9.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.02µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc kapazitantzia 0.02µF
Produktu erlazionatuak
20VLS10-R
20VLS10-R
fabrikatzaileak: Angstrohm / Vishay
deskribapena: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Stockean: 236738 pcs
Deskarga: 20VLS10-R.pdf
RFQ
20VS1
20VS1
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: LINE FILTER 120/250VAC 20A CHASS
Stockean: 1660 pcs
Deskarga: 20VS1.pdf
RFQ
20VR6
20VR6
deskribapena: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Deskarga: 20VR6.pdf
deskribapena: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Deskarga: 20VLD90-R.pdf
20VK6
20VK6
Deskarga: 20VK6.pdf
20VP6
20VP6
Deskarga: 20VP6.pdf
20VLD90QAM1-R
20VLD90QAM1-R
Deskarga:
20VLD90-V-R
20VLD90-V-R
Deskarga:
20VQ1
20VQ1
Deskarga: 20VQ1.pdf
20VLP10-R
20VLP10-R
deskribapena: CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
Deskarga: 20VLP10-R.pdf
20VLSS10-R
20VLSS10-R
Deskarga: 20VLSS10-R.pdf
20VRK1
20VRK1