20VLS10-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLS10-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20VLS10-R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Fitxak: 20VLS10-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
20VLS10-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20VLS10-R fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 236738 pcs Datuen fitxa 20VLS10-R.pdf
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.941" Dia (23.90mm) Series Cera-Mite 20VL
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.374" (9.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.067" (27.10mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc kapazitantzia 10000pF
eskaerak Safety
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20VLS20-R
20VLS20-R
fabrikatzaileak: Angstrohm / Vishay
deskribapena: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
Stockean: 85343 pcs
Deskarga: 20VLS20-R.pdf
RFQ
20VLP10-R
20VLP10-R
deskribapena: CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
Stockean: 23024 pcs
Deskarga: 20VLP10-R.pdf
RFQ
20VP6
20VP6
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Deskarga: 20VP6.pdf
20VDK6
20VDK6
Deskarga: 20VDK6.pdf
20VLD90QAM1-R
20VLD90QAM1-R
deskribapena: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Deskarga:
20VQ1
20VQ1
Deskarga: 20VQ1.pdf
20VR6
20VR6
Deskarga: 20VR6.pdf
20VK6
20VK6
Deskarga: 20VK6.pdf
20VRK1
20VRK1