20VLP10-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLP10-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20VLP10-R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
Fitxak: 20VLP10-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
20VLP10-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20VLP10-R fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23024 pcs Datuen fitxa 20VLP10-R.pdf
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.941" Dia (23.90mm) Series Cera-Mite 20VL
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 20VLP10-R-ND
BC3228
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.374" (9.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.128" (28.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
kapazitantzia 0.1µF eskaerak Safety
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20VLD90QAM1-R
20VLD90QAM1-R
fabrikatzaileak: Angstrohm / Vishay
deskribapena: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Stockean: 235409 pcs
Deskarga:
RFQ
20VQ1
20VQ1
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Stockean: 1017 pcs
Deskarga: 20VQ1.pdf
RFQ
20VLD90-V-R
20VLD90-V-R
Deskarga:
20VLD90-R
20VLD90-R
Deskarga: 20VLD90-R.pdf
20VP6
20VP6
Deskarga: 20VP6.pdf
20VLS10-R
20VLS10-R
deskribapena: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Deskarga: 20VLS10-R.pdf
20VLSS10-R
20VLSS10-R
Deskarga: 20VLSS10-R.pdf
20VR6
20VR6
Deskarga: 20VR6.pdf
20VK6
20VK6
Deskarga: 20VK6.pdf
20VDK1
20VDK1
Deskarga: 20VDK1.pdf
20VLS20-R
20VLS20-R
deskribapena: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
Deskarga: 20VLS20-R.pdf
20VDK6
20VDK6