20VLD90QAM1-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLD90QAM1-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20VLD90QAM1-R
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
20VLD90QAM1-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20VLD90QAM1-R fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 235409 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.531" Dia (13.50mm) Series Cera-Mite 20VL
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.374" (9.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.657" (16.70mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 9000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc kapazitantzia 9000pF
eskaerak Safety
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20VLS20-R
20VLS20-R
fabrikatzaileak: Angstrohm / Vishay
deskribapena: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
Stockean: 85343 pcs
Deskarga: 20VLS20-R.pdf
RFQ
20VBAS5
20VBAS5
fabrikatzaileak: Delta Electronics
deskribapena: LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS
Stockean: 6335 pcs
Deskarga: 20VBAS5.pdf
RFQ
20VDK6
20VDK6
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Deskarga: 20VDK6.pdf
20VLD90-R
20VLD90-R
deskribapena: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Deskarga: 20VLD90-R.pdf
20VLD90-V-R
20VLD90-V-R
Deskarga:
20VK6
20VK6
Deskarga: 20VK6.pdf
20VLSS10-R
20VLSS10-R
deskribapena: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Deskarga: 20VLSS10-R.pdf
20VLS10-R
20VLS10-R
Deskarga: 20VLS10-R.pdf
20VP6
20VP6
Deskarga: 20VP6.pdf
20VDK1
20VDK1
Deskarga: 20VDK1.pdf
20VLP10-R
20VLP10-R
deskribapena: CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
Deskarga: 20VLP10-R.pdf
20VQ1
20VQ1