LMXS131JM680FTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS131JM680FTAS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMXS131JM680FTAS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 2A 94 MOHM SMD
Fitxak: 1.LMXS131JM680FTAS.pdf2.LMXS131JM680FTAS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LMXS131JM680FTASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMXS131JM680FTAS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena FIXED IND 68UH 2A 94 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86509 pcs Datuen fitxa 1.LMXS131JM680FTAS.pdf2.LMXS131JM680FTAS.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series LMXS
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 478-7125-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.309" (7.85mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 68µH Shielded Wirewound Inductor 2A 94 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 94 mOhm Max
Uneko balorazioa 2A Uneko - Saturazioa -