LMXS101DN470LTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS101DN470LTAS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMXS101DN470LTAS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 2.1A 128 MOHM SMD
Fitxak: 1.LMXS101DN470LTAS.pdf2.LMXS101DN470LTAS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Mezua
LMXS101DN470LTASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMXS101DN470LTAS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena FIXED IND 47UH 2.1A 128 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106111 pcs Datuen fitxa 1.LMXS101DN470LTAS.pdf2.LMXS101DN470LTAS.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
estali Shielded Series LMXS
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 478-7120-2
LMXS101AN470LTAS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 128 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 128 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.1A Uneko - Saturazioa -