LMXS101AN150LTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS101AN150LTAS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMXS101AN150LTAS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 3.6A 50 MOHM SMD
Fitxak: 1.LMXS101AN150LTAS.pdf2.LMXS101AN150LTAS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
LMXS101AN150LTASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMXS101AN150LTAS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena FIXED IND 15UH 3.6A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122034 pcs Datuen fitxa 1.LMXS101AN150LTAS.pdf2.LMXS101AN150LTAS.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa -
estali Shielded Series LMXS
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua -
Beste izenak 478-7118-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 15µH Shielded Wirewound Inductor 3.6A 50 mOhm Max DC Erresistentzia (DCR) 50 mOhm Max
Uneko balorazioa 3.6A Uneko - Saturazioa -