LMXS101DN220LTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS101DN220LTAS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMXS101DN220LTAS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 2.9A 73 MOHM SMD
Fitxak: 1.LMXS101DN220LTAS.pdf2.LMXS101DN220LTAS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Mezua
LMXS101DN220LTASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMXS101DN220LTAS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena FIXED IND 22UH 2.9A 73 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101174 pcs Datuen fitxa 1.LMXS101DN220LTAS.pdf2.LMXS101DN220LTAS.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
estali Shielded Series LMXS
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 478-7119-2
LMXS101AN220LTAS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 73 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 73 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.9A Uneko - Saturazioa -