LLSTR-500
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLSTR-500
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 500UH 500MA 1 OHM SMD
Fitxak: LLSTR-500.pdf
  • Mezua
LLSTR-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLSTR-500 fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 500UH 500MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6967 pcs Datuen fitxa LLSTR-500.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Beste izenak LLSTR-500 BULK 100 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 500µH
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.37mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.5MHz
Deskribapen zehatza 500µH Shielded Toroidal Inductor 500mA 1 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max
Uneko balorazioa 500mA Uneko - Saturazioa 260mA