LLSTR-4R7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLSTR-4R7
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 2.6A 35 MOHM SMD
Fitxak: LLSTR-4R7.pdf
  • Mezua
LLSTR-4R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLSTR-4R7 fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 4.7UH 2.6A 35 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9299 pcs Datuen fitxa LLSTR-4R7.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Beste izenak LLSTR-4R7 BULK 100 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.37mm) Frekuentzia - Self Resonant 50MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Toroidal Inductor 2.6A 35 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 35 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.6A Uneko - Saturazioa 4A