LLSTR-450
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLSTR-450
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 450UH 550MA 850 MOHM
Fitxak: LLSTR-450.pdf
  • Mezua
LLSTR-450ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLSTR-450 fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 450UH 550MA 850 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7767 pcs Datuen fitxa LLSTR-450.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Beste izenak LLSTR-450 BULK 100 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 450µH
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.37mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.7MHz
Deskribapen zehatza 450µH Shielded Toroidal Inductor 550mA 850 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 850 mOhm Max
Uneko balorazioa 550mA Uneko - Saturazioa 280mA