4232R-102F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-102F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Fitxak: 4232R-102F.pdf
  • Mezua
4232R-102Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-102F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31669 pcs Datuen fitxa 4232R-102F.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 10 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-102F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 90MHz
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Wirewound Inductor 284mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 1.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 284mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
4232R-102G
4232R-102G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Stockean: 40031 pcs
Deskarga: 4232R-102G.pdf
RFQ
4232R-101K
4232R-101K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Stockean: 125337 pcs
Deskarga: 4232R-101K.pdf
RFQ
4232R-103F
4232R-103F
deskribapena: FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD
Deskarga: 4232R-103F.pdf
4232R-103G
4232R-103G
Deskarga: 4232R-103G.pdf
4232R-102K
4232R-102K