4232R-101F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-101F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Fitxak: 4232R-101F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
4232R-101Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-101F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33040 pcs Datuen fitxa 4232R-101F.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 20 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-101F TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 100nH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 250MHz
Deskribapen zehatza 100nH Unshielded Wirewound Inductor 519mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 450 mOhm Max
Uneko balorazioa 519mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4232R-102G
4232R-102G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Stockean: 40031 pcs
Deskarga: 4232R-102G.pdf
RFQ
4232-822H
4232-822H
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
Stockean: 58037 pcs
Deskarga: 4232-822H.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN SPLICE 3200-3900 CMA CRIMP
Deskarga: 42329-1.pdf
4232-822J
4232-822J
Deskarga: 4232-822J.pdf
4232R-101J
4232R-101J
deskribapena: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Deskarga: 4232R-101J.pdf
4232R-101K
4232R-101K
Deskarga: 4232R-101K.pdf
4232-B
4232-B
fabrikatzaileak: Davies Molding, LLC.
deskribapena: KNOB FLUTED 3/8"-16 POLYPRO
Deskarga: 4232-B.pdf
4232R-101H
4232R-101H
Deskarga: 4232R-101H.pdf
4232R-101G
4232R-101G
Deskarga: 4232R-101G.pdf
4232-822G
4232-822G
Deskarga: 4232-822G.pdf
4232-822K
4232-822K