4232R-101G
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-101G
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Fitxak: 4232R-101G.pdf
  • Mezua
4232R-101Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-101G fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46186 pcs Datuen fitxa 4232R-101G.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 20 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-101G TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 100nH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 250MHz
Deskribapen zehatza 100nH Unshielded Wirewound Inductor 519mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 450 mOhm Max
Uneko balorazioa 519mA Uneko - Saturazioa -