4232R-101J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4232R-101J
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Fitxak: 4232R-101J.pdf
  • Mezua
4232R-101Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4232R-101J fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89741 pcs Datuen fitxa 4232R-101J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
estali Unshielded Series 4232R
balorazio - Q @ Freq 20 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 4232R-101J TR 2000 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 100nH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 250MHz
Deskribapen zehatza 100nH Unshielded Wirewound Inductor 519mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 450 mOhm Max
Uneko balorazioa 519mA Uneko - Saturazioa -
Produktu erlazionatuak
4232R-102J
4232R-102J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Stockean: 109975 pcs
Deskarga: 4232R-102J.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN SPLICE 3200-3900 CMA CRIMP
Stockean: 2445904 pcs
Deskarga: 42329-1.pdf
RFQ
4232R-101G
4232R-101G
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Deskarga: 4232R-101G.pdf
4232R-102H
4232R-102H
Deskarga: 4232R-102H.pdf
4232R-101K
4232R-101K
Deskarga: 4232R-101K.pdf
4232-822K
4232-822K
deskribapena: FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD