160-560JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-560JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56NH 1.195A 88 MOHM
Fitxak: 160-560JS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
160-560JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-560JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 56NH 1.195A 88 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2975 pcs Datuen fitxa 160-560JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 48 @ 100MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-560JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 56nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 800MHz
Deskribapen zehatza 56nH Unshielded Inductor 1.195A 88 mOhm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 88 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.195A Uneko - Saturazioa -