160-473JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-473JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 125MA 8.3 OHM SMD
Fitxak: 160-473JS.pdf
  • Mezua
160-473JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-473JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 47UH 125MA 8.3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5612 pcs Datuen fitxa 160-473JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 160-473JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekuentzia - Self Resonant 11MHz Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Inductor 125mA 8.3 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 8.3 Ohm Max Uneko balorazioa 125mA