160-473FS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-473FS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 125MA 8.3 OHM SMD
Fitxak: 160-473FS.pdf
  • Mezua
160-473FSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-473FS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 47UH 125MA 8.3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1581 pcs Datuen fitxa 160-473FS.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak 160-473FS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 11MHz
Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Inductor 125mA 8.3 Ohm Max 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) 8.3 Ohm Max
Uneko balorazioa 125mA Uneko - Saturazioa -