160-474JS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-474JS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 42MA 75 OHM SMD
Fitxak: 160-474JS.pdf
  • Mezua
160-474JSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-474JS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 470UH 42MA 75 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4981 pcs Datuen fitxa 160-474JS.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 28 @ 790kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 160-474JS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 790kHz
induktantzia 470µH Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekuentzia - Self Resonant 3.2MHz Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Inductor 42mA 75 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 75 Ohm Max Uneko balorazioa 42mA