160-560MS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160-560MS
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56NH 1.195A 88 MOHM
Fitxak: 160-560MS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
160-560MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160-560MS fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 56NH 1.195A 88 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4933 pcs Datuen fitxa 160-560MS.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
estali Unshielded Series 160
balorazio - Q @ Freq 48 @ 100MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 160-560MS BULK 50 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Phenolic
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 100MHz
induktantzia 56nH Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekuentzia - Self Resonant 800MHz Deskribapen zehatza 56nH Unshielded Inductor 1.195A 88 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 88 mOhm Max Uneko balorazioa 1.195A