MBR1100RLG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR1100RLG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR1100RLG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL
Fitxak: MBR1100RLG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MBR1100RLGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR1100RLG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 170698 pcs Datuen fitxa MBR1100RLG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 790mV @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial Beste izenak MBR1100RLGOSCT
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 1A Through Hole Axial
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F - Oinarriaren zati kopurua MBR1100
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBR1100RL
MBR1100RL
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL
Stockean: 3682 pcs
Deskarga: MBR1100RL.pdf
RFQ
MBR10L60CTG
MBR10L60CTG
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Stockean: 88418 pcs
Deskarga: MBR10L60CTG.pdf
RFQ
MBR1100
MBR1100
fabrikatzaileak: ON Semiconductor