MBR10L60CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR10L60CTG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR10L60CTG
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Fitxak: MBR10L60CTG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MBR10L60CTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR10L60CTG fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88418 pcs Datuen fitxa MBR10L60CTG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 570mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series SWITCHMODE™ Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 5A Through Hole TO-220-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 220µA @ 60V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 5A