MBR1100G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR1100G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR1100G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL
Fitxak: MBR1100G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MBR1100Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR1100G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 216272 pcs Datuen fitxa MBR1100G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 790mV @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial Beste izenak MBR1100G-ND
MBR1100GOS
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 1A Through Hole Axial
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A