MBR120100CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR120100CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBR120100CT
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 100V 120A 2TOWER
Fitxak: 1.MBR120100CT.pdf2.MBR120100CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MBR120100CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBR120100CT fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE MODULE 100V 120A 2TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2161 pcs Datuen fitxa 1.MBR120100CT.pdf2.MBR120100CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 840mV @ 60A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea Twin Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Twin Tower Beste izenak MBR120100CTGN
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 100V 120A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3mA @ 20V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 120A (DC)