Y404510K0000T0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y404510K0000T0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10K OHM 0.01% 1/20W 0505
Fitxak: Y404510K0000T0W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y404510K0000T0Wren zehaztapenak
deskribapena RES SMD 10K OHM 0.01% 1/20W 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14397 pcs Datuen fitxa Y404510K0000T0W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.05W, 1/20W
Tentsioa - Tasa - Lodiera (Max) ±2ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm) Series V5X5PT
RoHS egoera Tray - Waffle polarizazio 0505 (1313 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Y404510K0000T0W Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 10k Ohm ±0.01% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.01%
deskribapena RES SMD 10K OHM 0.01% 1/20W 0505 Estaldura, Etxebizitza mota Metal Foil