Y403464R2000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y403464R2000B0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena V15X5ZT 64R200 0.1%
Fitxak: Y403464R2000B0W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y403464R2000B0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y403464R2000B0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena V15X5ZT 64R200 0.1% Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3368 pcs Datuen fitxa Y403464R2000B0W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Series V15X5ZT Erresistentzia 64.2 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 64.2 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil