Y403471R4285Q2W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y403471R4285Q2W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 71.4285OHM 0.01/10W 1505
Fitxak: Y403471R4285Q2W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y403471R4285Q2Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y403471R4285Q2W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 71.4285OHM 0.01/10W 1505 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 18348 pcs Datuen fitxa Y403471R4285Q2W.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Series V15X5ZT Erresistentzia 71.4285 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tray
Pakete / kasua 1505 (3812 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 71.4285 Ohms ±0.02% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1505 (3812 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil