VEC65US19
XP PowerXP Power
VEC65US19 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VEC65US19
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
Fitxak: VEC65US19.pdf
  • Mezua
VEC65US19ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VEC65US19 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3455 pcs Datuen fitxa VEC65US19.pdf
pisu 0.6 lb (272.16g) Tentsioa - Irteera 19V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.58" L x 2.06" W x 1.23" H (116.3mm x 52.4mm x 31.3mm)
Series VEC65 (65W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 65W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 1470-3103
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 65°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 150mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 19V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 3.42A
Kablearen luzera 47.2" (1.20m) Homologazioak CB, CE, TUV