VEC50US12
XP PowerXP Power
VEC50US12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VEC50US12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Fitxak: VEC50US12.pdf
  • Mezua
VEC50US12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VEC50US12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4356 pcs Datuen fitxa VEC50US12.pdf
pisu 0.54 lb (244.94g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.58" L x 2.06" W x 1.23" H (116.3mm x 52.4mm x 31.3mm)
Series VEC50 (50W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 50W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 1470-3098
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 65°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 150mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 12V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 4.16A
Kablearen luzera 47.2" (1.20m) Homologazioak CB, CE, TUV