VEC40US15
XP PowerXP Power
VEC40US15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VEC40US15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 40W
Fitxak: VEC40US15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
VEC40US15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VEC40US15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5523 pcs Datuen fitxa VEC40US15.pdf
pisu 0.52 lb (235.87g) Tentsioa - Irteera 15V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.58" L x 2.06" W x 1.23" H (116.3mm x 52.4mm x 31.3mm)
Series VEC40 (40W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 40W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 1470-3096
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 65°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 150mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 15V 40W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 2.67A
Kablearen luzera 47.2" (1.20m) Homologazioak CB, CE, TUV