STR05S3V3
XP PowerXP Power
STR05S3V3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STR05S3V3
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: STR05S3V3.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
STR05S3V3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STR05S3V3 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12144 pcs Datuen fitxa STR05S3V3.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 3.3V Tentsioa - Input (Max) 32V
Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 4.75V Mota Linear Regulator Replacement
Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.3mm x 9.6mm x 9.2mm) Series STR
RoHS egoera Digi-Reel® Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial)
polarizazio 10-SMD Module, Gull Wing Irteerako konfigurazioa 1
Beste izenak 1470-3942-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (With Derating)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia STR05S3V3 Lineako araudia 81%
Ezaugarriak Remote On/Off, SCP Eginbideen pinuak 500mA
Zabaldutako deskribapena Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 32V Input deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V