STR05S15
XP PowerXP Power
STR05S15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STR05S15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 8W
Fitxak: STR05S15.pdf
  • Mezua
STR05S15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STR05S15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 8W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12405 pcs Datuen fitxa STR05S15.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 32V Mota Linear Regulator Replacement
Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Series STR
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua 10-SMD Module, Gull Wing Beste izenak 1470-3947
STR05S15-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, SCP
Eraginkortasuna 95% Deskribapen zehatza Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 18V - 32V Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High